Індивідуальні новини ФПОЗ

Професійне свято працівників освіти на факультеті

Факультет підготовки офіцерів запасу за контрактом відзначив День працівника освіти. Єдина система військової освіти в Україні спрямована на підготовку військових фахівців для забезпечення оборони держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості. Підготовка офіцерів запасу також задовольняє потреби громадян України в додаткових знаннях, уміннях та навичках для більш широкої професійної самореалізації.

Викладання розділів дисципліни «Військова підготовка» на факультеті здійснюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, які є офіцерами запасу, мають базову підготовку за відповідними військово-обліковими спеціальностями, багатий досвід викладацької та наукової роботи, практичний досвід служби у військових частинах.

Серед викладачів мають військові звання: генерал-лейтенант – 1, генерал-майор – 2, полковник – 32, підполковник та майор – 39.  З них докторів наук – 3 , кандидатів наук – 16, професорів – 4, доцентів – 12. Учасників бойових дій, миротворчих операцій та антитерористичної операції на сході України – 8.

На заняттях зі студентами факультету вони використовують всесвітній досвід підготовки військових фахівців з урахуванням актуальних завдань Збройних Сил України. Кожен викладач один раз на п’ять років проходить підготовку на курсах підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, а також під час особистого стажування на відповідних посадах у військових частинах та у вищих навчальних закладах, що забезпечує зростання та підтримання педагогічної кваліфікації на рівні сучасних вимог.

Попередній запис

«Першокурсник - 2017»

Наступний запис

Легкоатлетичний крос присвячений Дню працівника освіти та закриттю літнього спортивного сезону