НовиниНовини ППО СВ

Проведення дослідних бойових стрільб на державному випробувальному полігоні “Ягорлик”

На факультеті протиповітряної оборони Сухопутних військ та факультеті зенітних ракетних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, розпочато підготовку фахівців на зенітні ракетні комплекси та системи, які модернізуються і в подальшому повертаються на озброєння бойових частин протиповітряної оборони Збройних Сил України.
Офіцери та курсанти факультетів ППО СВ , ЗРВ в період з 19 по 21 лютого 2019 року прийняли безпосередню участь у проведенні дослідних бойових стрільб на державному випробувальному полігоні “Ягорлик” в складі бойових розрахунків, де практичні бойові стрільби виконували бойові частини ППО Сухопутних військ та ЗРВ Повітряних Сил, а саме:

  •  модернізований ЗРК 2К12-2Д ”Куб”, який здійснив бойові пуски зенітних керованих ракет по наземним та повітряним цілям ;
  •  БМ9К330 ”Тор”, який виконав успішні пуски ЗКР по електронним цілям. Безпосередню участь у пусках ракет здійснював начальник кафедри бойового застосування озброєння ППО СВ полковник Станіслав Кадубенко;
  •  модернізований ЗРАК ЗСУ-23-4М-А ”Рокач”, який провів бойову стрільбу по повітряним цілям артилерійським каналом;
  •  модернізований ЗРК С-125-2Д ”ПЕЧОРА-2Д”, який здійснив бойові пуски зенітних керованих ракет по наземним та повітряним цілям.

Курсанти факультету удосконалили практичні навички під час проведення практичних занять з тактичної медицини, тактики загальновійського бою .
За підсумками навчання курсанти отримали теоретичні знання, навички з питань ведення управління вогнем військ протиповітряної оборони Сухопутних військ, зенітно-ракетних військ Повітряних Сил та набули практичного бойового досвіду з управління військами.

Попередній запис

Професійна орієнтація молоді у Харківському районі

Наступний запис

Фотографія: подорож довжиною у 180 років