НовиниНовини освітньої діяльності

Проведення методичних зборів з науково-педагогічними (педагогічними) працівниками університету

Згідно плану методичної роботи та графіка-календаря освітнього процесу університету з 3 по 4 січня 2019 року були проведені методичні збори з науково-педагогічними (педагогічними) працівниками Харківського національного університету Повітряних Сил.

Під час зборів були підведені підсумки освітньої діяльності університету за  І семестр 2018-2019 навчального року, апробації оновлених навчальних план-програм курсової підготовки. Проведені лекції та доповіді на військово-педагогічні, науково-методичні та спеціальні теми, показові та інструкторсько-методичні заняття. Розглянуті пропозиції та шляхи реалізації вимог Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України щодо проведення посиленої підготовки з курсантами випускниками 2019 року.

Обговорені та визначені раціональні підходи до організації та проведення навчальної, методичної роботи, впровадження стандартів НАТО для забезпечення сумісності при виконанні завдань, визначені шляхи щодо підвищення ефективності проведення усіх видів навчальних занять, якості підготовки курсантів (слухачів, студентів), раціональні підходи до запровадження дистанційних форм навчання у системі курсової підготовки та заочного навчання, підвищення рівня методичної та педагогічної майстерності науково-педагогічних (педагогічними) працівників.

Поставлені завдання на якісну організацію освітньої діяльності у ІІ семестрі 2018-2019 навчального року.

Попередній запис

Університет подарував дітям Новорічну виставу

Наступний запис

Віра боронить нашу душу!