НовиниНовини МВСНовини наукової діяльності

Проведення міжнародного наукового семінару

13-14 грудня 2018 року в університеті в рамках програми Програми НАТО з удосконалення військової освіти пройшов міжнародний науковий семінар з питань розвитку наукової діяльності відповідно до стандартів НАТО.

Мета заходу – обмін науковою інформацією з питань розвитку наукової діяльності у вищих військових навчальних закладах країн членів НАТО.

Для проведення семінару прибув експерт Альянсу, професор, генерал-майор ЗС Республіки Польща Богуслав Пацек.

Учасники семінару обговорили широке коло питань, а саме: наукові стандарти у ВВНЗ держав-членів НАТО, форми та методи ведення наукової діяльності у ВВНЗ та військових науково-дослідних установах, платформи дистанційного навчання як інструмент проведення досліджень для проведення наукової діяльності.

Не обішли увагою й питання налагодження наукової співпраці українських наукових установ з відповідними структурами держав-членів Альянсу.

Відкрита атмосфера, плідна дискусія, фахове спілкування панували під час роботи семінару. Практики та науковці обмінялися досвідом, науковими думками, професійними здобутками та напрацюваннями, що стало реальним підґрунтям вдосконалення підготовки та всебічного забезпечення розвитку наукової діяльності відповідно до стандартів НАТО.

 

Попередній запис

Тренінг зі стратегічних комунікацій для прес-служб органів військового управління та військових частин Збройних Сил України в університеті

Наступний запис

Тиждень права