НовиниНовини освітньої діяльності

Проведення навчально-методичних зборів з керівним складом та науково-педагогічними працівниками університету

Згідно плану методичної роботи та графіка-календаря освітнього процесу університету з 28 по 30 серпня 2018 року було проведено навчально-методичні збори керівного складу та науково-педагогічних працівників.

Під час проведення зборів були підведені підсумки освітньої діяльності університету за 2017-2018 навчальний рік. Проведені лекції і доповіді на військово-педагогічні, науково-методичні, виховні  та спеціальні теми, інструкторсько-методичні, відкриті та показові заняття.

Під час проведення зборів на факультетах, кафедрах та у ході міжкафедральних нарад визначені єдині методичні та організаційні підходи до проведення посиленої підготовки випускників, практик (стажувань), тактико-спеціальних (тактико-стройових) занять з курсантами, участі в навчаннях військ (сил) та заходах відновлення боєздатності підрозділів, шляхи вдосконалення систематичної тренажної підготовки курсантів та забезпечення їх повної готовності до допуску до експлуатації бойових (навчально-бойових) зразків ОВТ.

В ході живих дискусій вібдувся обмін досвідом щодо впровадження активних методів навчання та відпрацювання раціональних підходів до організації навчальної, методичної, наукової та виховної роботи на факультетах та кафедрах. Визначені шляхи забезпечення відповідності рівня підготовки військових фахівців кваліфікаційним вимогам замовників на підготовку фахівців з урахуванням досвіду військ (сил) в АТО і ООС та досвіду організації освітнього процесу в країнах НАТО.

На випускних кафедрах обговорені шляхи вдосконалення системи та змісту курсової підготовки відповідно до удосконаленої структури (індивідуальна загальновійськова та фахова підготовки, колективна фахова підготовка), удосконалення сучасних підходів до формування командно-методичних навичок у курсантів, свідомої їх мотивації на самостійне підвищення свого освітнього та професійного рівня, лідерських якостей.

Університет до нового 2018-2019 навчального року готовий!

Попередній запис

Наймолодші «кожедубівці» отримали зброю

Наступний запис

Присягати Українському народові – це честь і велика відповідальність