Новини

Проведення навчально-методичного збору з керівним складом та науково-педагогічними працівниками університету

Згідно плану методичної роботи та плану основних заходів університету з 27 по 29 серпня 2019 року було проведено навчально-методичний збір керівного складу та науково-педагогічних працівників.

Під час проведення збору були підведені підсумки освітньої діяльності університету за 2019-2020 навчальний рік, проведені лекції і доповіді на військово-педагогічні, науково-методичні та спеціальні теми, між кафедральні наради, показові та інструкторсько-методичні заняття.

В ході живих дискусій відбувся обмін досвідом щодо впровадження сучасних педагогічних технологій та відпрацьовані раціональні підходи до організації навчальної, методичної, наукової та виховної роботи на факультетах та кафедрах у 2019-2020 навчальному році з урахуванням вимог замовників на підготовку фахівців, досвіду бойових дій в АТО і ООС. Проведено обговорення та окреслено напрями імплементації стандартів НАТО, ІСАО та інших міжнародних стандартів в освітній процес. Визначені шляхи подальшого впровадження дистанційних форм навчання.

Під час зборів було проведено виставку досягнень кафедр, здійснено оцінку діяльності кожного начальника кафедри, визначені механізми змагальності та рейтингування науково-педагогічних працівників, кафедр, факультетів для підвищення рейтингових спроможностей університету.

Університет до нового 2019-2020 навчального року готовий!

Попередній запис

Отримання зброї – славна традиція українського воїнства

Наступний запис

Присягати Українському народові – це честь і велика відповідальність