НовиниНовини Кафедри філософії

Проведення олімпіади з української мови

30 січня та 7 лютого 2019 року викладачами кафедри філософії університету було проведено письмовий та усний тури І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням». До участі в заході були залучені курсанти першого та другого курсів, які продемонстрували свій рівень знань з правопису, стилістики, діловодства державною мовою, а також творчі здібності під час написання твору. В усному турі курсанти спробували себе в ролі промовців і представили членам журі власні виступи на актуальні для нашого суспільства й українського війська теми.

За результатами турів було визначено переможців, а саме: курсант факультету Автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Тетяна Думчикова та курсант Льотного факультету Юлія Повстемська (керувала підготовкою старший викладач Н. Кудрявцева).

Бажаємо переможницям гідно представити наш університет на підсумковому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови, яка проходитиме у м. Вінниця 18-19 квітня 2019 р.

Попередній запис

Конкурс на кращого знавця психології

Наступний запис

"СЛІДУЙ ЗА МНОЮ - РОБИ ЯК Я!" - гасло сержанта сучасних Збройних Сил України