НовиниНовини Льотного факультету

Проведення тактико-спеціальних занять з курсантами 2 курсу льотного факультету

В період з 10-го по 21 квітня 2018 року з курсантами 2 курсу льотного факультету проводились тактико-спеціальні заняття під час табірного збору на військовому полігоні Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба «Великі Проходи».

В ході зборів курсанти вдосконалили знання, вміння та практичні навички з таких навчальних дисциплін, як: «загальна тактика», «радіаційний, хімічний та біологічний захист підрозділів», «військова топографія», «інженерна підготовка» та «бойова армійська рукопашна система бою» (БАРС). Курсанти у польових умовах успішно відпрацювали важливі елементи програми практичної підготовки, а саме: проходження маршу методом патрулювання, оборона у складі механізованої роти та наступ у складі взводу, дії за сигналом «хімічна тривога», облаштування мінних загороджень та розмінування мінних полів, а також підготовка позицій для механізованої роти з підтримкою військової техніки. З великим ентузіазмом  курсанти вперше виконали практичні стрільби з учбових гранатометів ПУС-7, і влучність стрільців стала справжнім підтвердженням високого рівня бойової підготовки «кожедубівців».

Виконання навчально-бойових завдань у складі підрозділів,  взаємопідтримка, бажання проявити себе з кращого боку значно згуртували курсантський колектив та стали запорукою високого бойового вишколу, професійної майстерності і прагнення курсантів до самовдосконалення.

Попередній запис

День англійської мови в університеті

Наступний запис

Запалюємо серця! Це ми, це – «Милі люди»!