НовиниНовини Кафедри філософії

Проведення відбіркових етапів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26-27 листопада 2019 року викладачами кафедри філософії університету було проведено відбіркові етапи ХХ Міжнародного конкурсу з української мови та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсах взяли участь 60 курсантів першого ‒ третього курсів нашого університету. Призові місця у конкурсі імені Петра Яцика посіли: курсант Факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Сергєєв Микола (1 місце), курсанти Льотного факультету Проценко Вікторія (2 місце) та Повстемська Юлія (3 місце). Призові місця у конкурсі імені Тараса Шевченка посіли: курсант Факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Коваленко Микола (1 місце), курсант Факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Котик Тарас (2 місце) та курсант Льотного факультету Андрощук Арсен (3 місце).

Переможці візьмуть участь у обласному та загальнодержавному рівнях вищезазначених конкурсів, що відбудуться у грудні 2019 року та в березні 2020 року.

Сподіваємося, що курсанти гідно представлять наш університет на наступних етапах цього конкурсу. Бажаємо їм успіхів та творчої наснаги!

Попередній запис

Петро Сагайдачний – геній військової думки

Наступний запис

Ми щит і меч твій, Україно!