НовиниНовини Кафедри філософії

Проведення відбіркових етапів ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 та 19 листопада 2020 року в університеті було проведено відбіркові етапи ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсах взяли участь понад 50 курсантів першого, другого та третього курсів університету. Призові місця у конкурсі імені П. Яцика посіли: курсанти льотного факультету Юлія Повстемська (1 місце), Владислава Півовар (2 місце) та Данило Липчанський (3 місце). Призові місця у конкурсі імені Т. Шевченка посіли: курсантка факультету РТВ Ірина Шипота (1 місце), курсант льотного факультету Ян Марцияш (2 місце) та курсантка факультету АСУ та НЗПА Катерина Решетняк (3 місце).

Переможці конкурсу візьмуть участь в обласному та загальнонаціональному етапах вищезазначених конкурсів, які відбудуться 2021 року. Сподіваємося, що курсанти гідно представлять наш університет на наступних етапах цього конкурсу. Бажаємо їм успіху та творчої наснаги!

Попередній запис

Критичне мислення – вимога сучасності!

Наступний запис

ЧЕМПІОНАТ УНІВЕРСИТЕТУ ІЗ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО БАГАТОБОРСТВА «CROSSFIT MILITARY BURST»