НовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Проведено нагородження кращих підрозділів з фізичної підготовки та спортивно масової роботи в університеті за підсумками 2019 року

Збірні команди постійного та змінного складу університету на протязі всього 2019 року змагалися за перші місця більш ніж у восьми видах спорту.

По підсумкам спартакіади серед постійного складу приємною несподіванкою для усіх стало І-е – місце факультету ППО СВ;  не здаючи своїх позицій ІІ-е – місце виборов факультет АСУ та НЗПА і ІІІ-ю сходинку зайняв факультет РТВ ППО.

Щодо спартакіади серед змінного складу – картина переможців трішки інша: котрий рік поспіль, без шансів на перемогу іншим І-е – місце до своєї скарбниці поклав льотний факультет;  ІІ-е – місце інженерно-авіаційний факультет і ІІІ-є факультет РТВ ППО.

Й підводячи підсумки усіх показників в загальному заліку, золоту сходинку нашої спартакіади завоював інженерно-авіаційний факультет, котрий у 2018 році не був навіть у трійці кращих. Приємно усіх вразив, зайнявши ІІ – місце факультет АСУ та НЗПА та не залишився без нагороди факультет РТВ ППО, посівши ІІІ-є – місце.

Бажаємо нашим учасникам спартакіади у тому ж дусі проявляти свій наполегливий характер та продовжувати боротьбу за перші місця, а також міцного спортивного здоров’я і подальших перемог!

Попередній запис

ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Наступний запис

Систематична робота, з професійної орієнтації молоді – запорука надійного майбутнього Повітряних Сил та ДЕРЖАВИ!