НовиниНовини ППО СВ

Проходження практики курсантами випускних курсів з бойового застосування зенітних підрозділів на посаді командира взводу

Військова практика є складовою практики підготовки військових фахівців і має за мету набуття та вдосконалення курсантами практичних навичок у виконанні обов’язків за посадовим призначенням у підрозділах протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України з урахуванням досвіду ведення ООС.

Під час практики курсанти факультету виконували обов’язки командирів взводів зенітних ракетних артилерійських батарей на протязі 3 тижнів.

У ході проведення військової практики курсанти-випускники придбали знання і були оцінені за результатами виконання службових обов’язків за посадою, якістю проведення занять, уміння правильно організовувати роботу з особовим складом підрозділу, експлуатацію, збереження та ремонт ОВТ у різних умовах, за повноту та якість оформлення звітних документів.

Кожен курсант під час практики не тільки показав свої знання та практичні навички на техніці,  але зарекомендували себе, принциповими та вимогливими командирами до підлеглого особового складу, що є результатом особистої дисциплінованості та сумлінного ставлення до справи.

Під час проведення практики наші майбутні офіцери також безпосередньо проводили заняття, починаючи в загального підйому та до відбою з особовим складом строкової служби підрозділів, в яких виконували обов’язки за призначенням.

За оцінкою, яку надали безпосередні начальники військової практики, курсанти на достатньому професійному рівні повністю виконали програму практики на посаді командира взводу. За рівнем підготовки, командирськими якостями, організаційними здібностями вихованці факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ відповідають вимогам що висуваються в особливий період замовниками.

І вже у першій половині 2019 року Сухопутні війська Збройних Сил України отримають вагоме та підготовлене поповнення офіцерського корпусу.

Попередній запис

Заняття курсантів метрологів в Харківському інституті танкових військ

Наступний запис

А що мотивує вас?