Індивідуальні новини АСУ та НЗПА

Проходження стажування – основна складова практичної підготовки

Протягом вересня, курсанти п’ятого курсу під керівництвом викладачів кафедр факультету, проходили стажування в підрозділах військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

В цей період часу майбутні офіцери вдосконалювали теоретичні знання, вміння та практичні навички у виконанні функціональних обов’язків за відповідними посадами. За словами керівників стажування від підрозділів, були відпрацьовані питання експлуатації, технічного обслуговування, ремонту, збереження озброєння та військової техніки, нормативи з підготовки апаратури до експлуатації в польових умовах. Крім того кожен випускник, у якості командира підрозділу, ознайомився з повсякденною діяльністю підрозділів та на високому методичному рівні особисто провів заходи згідно елементів розпорядку дня, набув практичного досвіду в підготовці та проведенні занять з загальновійськових дисциплін з військовослужбовцями строкової та військової служби за контрактом.

 

Як зазначив, старший від факультету, керівник стажування, підполковник Роман КОРОЛЬОВ, закріплення теоретичних знань та практичних навичок дає змогу більш ретельно підготуватись та використати досвід отриманий у військах у написанні магістерських робіт та підготовці до комплексного екзамену за своєю спеціальністю (спеціалізацією).

Всі курсанти з програмою стажування впорались на добре та відмінно, та привезли із собою тільки позитивні відгуки від керівників стажувань у підрозділах військових частин.

Попередній запис

Університет з робочим візитом відвідав аташе з питань оборони при посольстві Великої Британії в Україні

Наступний запис

Відбулося засідання Вченої ради університету