НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Психолого-педагогічний Challenge

24 січня на кафедрі педагогіки та психології Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочався психолого-педагогічний Challenge. Викладачі кафедри зробили виклик всім бажаючим, хто хоче продемонструвати свої знання з педагогіки та психології. Розпочався Challenge І туром олімпіади з педагогіки.

Після привітання учасників олімпіади начальником кафедри психології та педагогіки та наданням певних настанов викладачами кафедри, курсанти отримали завдання олімпіади.

Цього року найбільш високі результати показали:

  • курсант 135 навчальної групи Вікторія Проценко та курсанти 145 навчальної групи Юлія Легецька та Артем Михайлов, які зайняли 1 місце;
  • курсанти 135 навчальної групи Дарья Колісник та Ігор Голобородько, а також курсанти 145 навчальної групи Євген Яковішин та Владислав Толкачов, які вибороли 2 місце;
  • курсант 135 навчальної групи Костянтин Мельник та курсант 145 навчальної групи Олексій Чехаровський, які розділили 3 місце.

Дипломи переможців знайшли своїх господарів, тепер необхідно ще попрацювати та можна підкорювати й Ізмаїл, бо саме там відбуватиметься ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. Плани амбітні – виступити краще, ніж в минулому році. Доречи, в минулому році у Львові команда з числа майбутніх офіцерів з морально-психологічного забезпечення зайняли третє місце!

Отже, з педагогікою впорались, тепер чекаємо всіх на олімпіаді з психології! Прийдіть та докажіть, що ви найрозумніші!

Попередній запис

Через край із серця рідне слово ллється

Наступний запис

В УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАТА АТЕСТАЦІЯ КУРСАНТІВ ЧЕТВЕРТИХ КУРСІВ ЗА ПЕРШИМ БАКАЛАВРСЬКИМ РІВНЕМ ВИЩОЇ ОСВІТИ