Заходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Радіотехнічні війська. Досвід застосування у зоні проведення АТО

29 червня у читальному залі бібліотеки університету відбувся вечір мужності «Радіотехнічні війська. Досвід застосування в зоні проведення АТО». Розпочала захід завідувач бібліотеки Ярош Тетяна Геннадіївна бібліографічним оглядом літератури, присвяченої досвіду АТО.

На зустріч з курсантами та офіцерами був запрошений начальник факультету радіотехнічних військ, учасник бойових дій, полковник Ковалевський Сергій Миколайович. Доповідач, спираючись на власний досвід, провів аналіз бойового застосування підрозділів РТВ в зоні АТО та визначив цілу низку проблемних питань, які стали темою обговорення на вечорі. Розповідь супроводжувалась показом фото та відеоматеріалів. Полковник Ковалевський С.М. підкреслив, що сьогодні величезна відповідальність щодо покращення бойового застосування РТВ покладається на воєнну освіту, значно підвищуються вимоги до підготовки військових фахівців. Якщо раніше у наукових дослідженнях аналізувався досвід збройних конфліктів в інших країнах, то зараз за досвід застосування частин і підрозділів у сучасному конфлікті наша країна платить найдорожчим – життям і здоров’ям українських бійців.

Проблема впровадження в освітній процес нашого університету сучасного досвіду ведення бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції є надзвичайно актуальною, тому бібліотека університету і подалі планує проводити вечора мужності, спрямовані на виховання справжніх патріотів рідної землі, які у недалекому майбутньому захищатимуть Батьківщину від ворогів так, як це роблять сьогоднішні воїни.

Попередній запис

Дні інформації

Наступний запис

Смертельно небезпечна жінка