НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Ренесанс гендерних досліджень в університеті

Сьогодні у Збройних Силах України проходять військову службу і працюють понад 50 000 жінок. Частка жінок і перелік посад, які вони можуть обіймати постійно збільшується, що  актуалізує дослідження проблем гендеру у Збройних Силах України.

20 березня курсанти університету взяли участь у роботі міжвузівського науково-методичного семінару «Соціогуманітарні та психологічні аспекти гендерної політики України» у Національній академії Національної гвардії України. Тематика виступів представників нашого університету відзначалася широтою. Розглядалися наступні проблеми: гендерні аспекти типологізаціі особистості військовослужбовців-жінок,  мотивації військової служби військовослужбовців-жінок,  гендерні стереотипи військовослужбовців,  гендерні аспекти структури особистості військовослужбовця та гендерний баланс у військовій науці. Природньо, що кожний виступ викликав чималий інтерес присутніх та спровокував активне обговорення результатів дослідження гендеру в університеті.

Черговий раз наукові здобутки курсантів університету отримали високу оцінку. Пишаємося нашими вихованцями та бажаємо не зупинятися на досягненому.

 

Попередній запис

А ви готові до публічного виступу?

Наступний запис

Практична підготовка слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації в польових умовах