НовиниНовини ППО СВ

РІВНЯННЯ НА КРАЩИХ

12 грудня 2019 року на факультеті Протиповітряної оборони Сухопутних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, який очолює полковник Геннадій Левагін, були проведені урочисті заходи, з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України.
Під час проведення урочистих заходів були заохочені:
– кращі викладачі підполковник Дмитро Литовченко, майор Дмитро Рибалко, майор Дмитро Добровольський, працівник ЗС України Ігор Загоруйко, працівник ЗС України Сергій Коваленко, працівник ЗС України Віктор Кудряшов, працівник ЗС України Костянтин Борисенко;
– кращий начальник навчального курсу – майор Віталй Ярощук;
– переможці конкурсу на кращу обслугу зенітної установки ЗУ – 23 серед бойових обслуг Збройних Сил України в 2019 році – старший сержант Владислав Заріцький, старший солдат Сергій Кучманюк, солдат Вадим Деркач, солдат Єгор Корнієнко, солдат Олександр Мураховський, солдат Кирило Шептуха;
– за зайняте друге місце в конкурсі на кращий взвод протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України, озброєних ЗРК «Стріла-10» – сержант Юрій Човган, молодший сержант Артем Цибульник, солдат Володимир Затірка, солдат Костянтин Кот, солдат Євгеній Осадчий, солдат Олексій Сорока, солдат Дмитро Стукошин, солдат Антон Стеценко, солдат Сергій Усенко;
– визначено краще відділення ПЗРК «Ігла» – старший сержант Владислав Булатовський, старший солдат Ростислав Вашетьков, солдат Вадим Деркач;
– визначено кращу обслугу БМ «Оса» – молодший сержант Олександр Луцик, старший солдат Віталій Мовчан, старший солдат Олександр Романченко, солдат Олексій Безрукавий, солдат Георгій Рудий ;
– визначено кращу обслугу БМ «Стріла – 10М» – солдат Максим Бурлаченко, солдат Денис Клюшник, солдат Антон Стеценко;
– визначено кращий екіпаж ЗСУ2С6 «Тунгуска» – сержант Валерій Болгов, старший солдат Павло Жданов;
– визначено кращий екіпаж ЗСУ23-4 «Шилка» – солдат Дмитро Григоращенко, солдат Сергій Калиш;
– визначено кращий розрахунок ЗУ-23 серед молодших курсів факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України – старший солдат Сергій Кучманюк, старший солдат Максим Серветник, солдат Віктор Кияниця, солдат Єгор Корнієнко, солдат Кирило Тішаков;
– за підсумками освітньої діяльності у 2019 році – заохочені відмінники 2019 навчального року старший сержант Владислав Булатовський, сержант В’ячеслав Макаров, старший солдат Єгор Акулінін, старший солдат Юрій Оборонов, старший солдат Денис Роменський, солдат Станіслав Кочерга, солдат Борис Наташов;
– визначений кращий фахівець з бойового управління – старший солдат Єгор Акулінін;
– визнаний кращий фахівець з технічного забезпечення зенітних підрозділів ближньої дії – старший сержант Василь Хома;
– визнаний кращий фахівець з технічного забезпечення зенітних підрозділів малої дальності – старший солдат Віктор Сушков;
– визнані кращі механіки-водії бойової машини «ОСА» та «МТЛБ» -старший сержант Владислав Булатовський, молодший сержант Віктор Подолян.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя та добробуту у ваших родинах та нових звершень на благо Збройним Силам України, в ім’я Українського народу!

Попередній запис

Оновлення матеріально-технічної бази кафедри метрології та стандартизації

Наступний запис

Солдати Чорнобиля