Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Різдвяні свята

Наприкінці грудня 2017 року у читальному залі бібліотеки університету відбувся вечір-зусріч священнослужителя Сергія Данієлова з храму Софії – Премудрості Божої з курсантами льотного факультету.

У нашому житті багато подій, традицій та свят, які нас об’єднують. Одне з них – Різдво Христове. В чому полягає істинна сутність свята Різдва Христового? Чому саме ця подія змінила світ? Що значить Боговтілення в історії людства? На ці та багато інших запитань відповів у ході зустрічи отець Сергій.

Також, до уваги запрошених була представлена виставка книг з фондів бібліотеки. Серед них – книги поетів-класиків, письменників, репродукції робіт митців, іконописців, які в своїй творчості звертались до теми Різдва Христового, або подій які йому передували.

Духовність – це стан душі, поведінка кожного з нас у надзвичайних життєвих ситуаціях, це наші думки, мова, вчинки, внутрішні чинники людини. Саме вихованню духовної людини, яка здатна відстоювати духовні орієнтири в різних сферах життя і сприяють таки заходи.

Попередній запис

Комплексний випускний екзамен підготовки осіб сержантського (старшинського) складу з вищою освітою

Наступний запис

Вітаємо переможця міжвузівського конкурсу з англійської мови