НовиниНовини АСУНовини наукової діяльності

Робота секцій факультету АСУ та НЗПА під час наукової конференції

В період з 12-го по 13 квітня, на базі кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ факультету АСУ та НЗПА було проведено тринадцяту наукову конференцію по двом секціям.

Особлива зацікавленість викликала доповідь гостя конференції, КФМН, доцента кафедри національного університету «Львівська політехніка» Гоблика Віктора Васильовича. Присутні науково-педагогічні працівники, ад’юнкти  подякували доповідачу за змістовну доповідь та обговорили актуальні питанні щодо застосування модульованих антен поверхневих хвиль для розв’язання військово-прикладних задач за призначенням Збройних Сил. Під час роботи секцій також доповіли свої результати наукових досліджень ад’юнкти кафедр факультету.

По закінченню проведення конференції начальник служби автоматизованих та інформаційних систем військ зв’язку та інформаційних систем штабу Командування ПС ЗС України полковник ДАВИКОЗА О.П. ознайомив присутніх з сучасним станом озброєння та військової техніки, а також тенденціями та потребами їх розвитку та визначив завдання щодо напрямків наукових досліджень.

Попередній запис

Експериментально-дослідницька та експлуатаційна практика на техніці зв'язку

Наступний запис

Передовий досвід ветеранів «Спілки ветеранів військової служби «Зв’язківець»»