НовиниНовини наукової діяльності

Розпочалася ХІІІ наукова конференція курсантів та студентів

24 травня 2017 року розпочала роботу ХІІІ наукова конференція курсантів та студентів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Традиційно конференція завершує тиждень науки, який проводиться в університеті з нагоди дня науки.

На пленарному засіданні було представлено сім виступів, три з яких – англійською мовою. В роботі конференції приймають участь студенти та курсанти вищих навчальних закладів Харкова. На пленарному засіданні був представлений Харківський національний університет внутрішніх справ науковою доповіддю курсанта Василя Авдєєва  «Peacekeeping operation in Rwanda».

На високому рівні були представлені доповіді курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил Лоліти  Левченко «Analysis of the capability of reducing time for tuning DKM waves radio station of average power to new frequencies considering the specifity of their use as part of ATO» та Андрія Лавро «Lingua Franca».

Теми доповідей усіх виступаючих висвітлювали останні наукові досягнення, пропозиції по удосконаленню зразків озброєння та військової техніки, новітні методи підготовки молодих фахівців з урахуванням досвіду проведення антитерористичної та миротворчих операцій.

Під час конференції була розгорнута виставка наукових винаходів факультетів, наукового центру Повітряних Сил та підприємств промисловості, з якими співпрацює університет. Виставка сприяє залученню курсантів та студентів до активної участі у перспективних наукових дослідженнях, удосконаленні навчально-матеріальної та лабораторно-експериментальної бази університету шляхом створення діючих моделей, макетів та програмних модулів.

Щорічна конференція курсантів та студентів університету спонукає учасників до ще більш активної роботи наукових товариств, розробку інноваційних проектів, вихід до європейської наукової спільноти з нестандартними рішеннями актуальних наукових задач.

Попередній запис

Вітаємо з нагородою!

Наступний запис

Участь представників університету у відкритті Українсько-польського аграрно-технічного центру