Заходи в університетіНовиниНовини спортивного життя ХНУПС

Розпочато літній спортивний сезон

Сьогодні, за доброю традицією нашого університету, було проведено свято, присвячене відкриттю літнього спортивного сезону. В ньому прийняли участь курсанти нашого навчального закладу та вихованці «Кадетського корпусу», усього 312 учасників.

В ході змагань спортсмени продемонстрували свою майстерність з легкої атлетики, воєнізованого бігу, гирьової естафети, перетягуванні канату, підтягування на перекладині та комплексної естафети на спритність.

Найкращі результати показали команди факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації і інженерно-авіаційного факультету.

Найсильнішою та найспритнішою командою в загальному заліку стала команда факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, яка вже восьмий раз займає перше призове місце.

Прикрасили змагання виступи з гирьового жонглювання та армійського рукопашного бою під керівництвом Михайла Авсідійського та Івана Бриксіна.

Підтримав святковий настрій та колорит спортивних змагань своїм виступом вокальний ансамбль «Екіпаж».

Завершилось спортивне свято врученням смачних пирогів, кубків, грамот учасникам та переможцям змагань, а для вболівальників – чудовим настроєм та позитивними емоціями.

Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

Попередній запис

Політ, що став вічністю

Наступний запис

Знайомство з фотографією