НовиниНовини наукової діяльностіНовини спортивного життя ХНУПС

Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти

В Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція докторантів, молодих учених та студентів «Розвиток європейського простору очима молоді: економічні, соціальні та правові аспекти».

В роботі секції № 10 «Проблеми безпечної поведінки студентської молоді в напрямку формування здорового способу життя» з доповіддю «Підготовка аеронафтичного багатоборця» виступив молодший сержант Лизгуба Олександр Олексійович (613 група, науковий керівник ‒ викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, кандидат наук з фізичного виховання, доцент Цимбалюк Жанна Олексіївна). Його доповідь була відзначена грамотою за інноваційний підхід у наукових дослідженнях та активну участь у роботі конференції.

З доповіддю «Загальні та спеціальні засоби для вирішення завдань фізичної підготовки льотного складу» виступив солдат Пінчук Едуард Євгенійович (134 група, наукові керівники: доцент кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, кандидат педагогічних наук, доцент Попов Федір Іванович та старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Одінаєв Олег Камалович). Його доповідь була відзначена грамотою за оригінальний підхід у вирішенні актуальної наукової проблеми та активну участь у роботі конференції.

Попередній запис

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги на нацизмом у Другій світовій війні

Наступний запис

Виставка науково-технічних досягнень кафедри