Новини

СЕРЖАНТ – ЦЕ ЛІДЕР, НАСТАВНИК ДЛЯ ПІДЛЕГЛИХ, ПОМІЧНИК ТА ОПОРА ДЛЯ КОМАНДИРА

18 листопада 2021 року, в державі відзначають День сержанта Збройних Сил України. Це свято визначає особливу роль сержантського складу у створенні сучасного боєздатного українського війська.
 У цей день ми вшановуємо відданість військовій справі та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їхні мужність і героїзм у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.
Особливо яскраво наші сержанти проявили себе в умовах відбиття та стримування російської агресії на Донбасі. Саме здобутий у боях унікальний бойовий досвід у поєднанні зі стандартами армій провідних країн НАТО став основою для підготовки національного сержантського корпусу.
Керівний склад університету розуміє важливу роль сержанта і надає постійну підтримку та допомогу:
– Свідченням важливості сержантського складу є всебічна підтримка вищого військового керівництва нашої держави та партнерська робота щодо його розвитку з представниками країн Альянсу. Ви по праву маєте пишатися почесним званням сержанта Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-майор Віталій ТЮРІН.
Під час урочистостей кращі молодші командири були нагороджені цінним подарунком нагрудним знаком “Відзнакою начальника ХНУПС”, грамотами та подяками, а святковий настрій подарували музичні колективи університету.
Вітаємо всіх, хто входить до сержантського корпусу, і дякуємо за вірність військовій присязі. Від усієї душі бажаємо сили і незламної віри, сміливих ідей, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.
Попередній запис

Шановні панове сержанти та старшини Збройних Сил України!

Наступний запис

ПОШИРЕННЯ ЗНАНЬ ПРО МІЖНАРОДНЕ ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО