Новини

Сержанти перших курсів Харківського національного університету Повітряних Сил прийняли Кодекс сержанта Збройних Сил України

В університеті відбулися урочисті збори сержантського складу з нагоди присвоєння сержантських звань молодшим командирам перших курсів та прийняття ними Кодексу сержанта Збройних Сил України.

Приймаючи Кодекс сержанта, молодші командири зобов’язалися бути патріотами, вірно служити Вітчизні, стійко переносити випробування військової служби, бути зразком для підлеглих та особисто нести відповідальність за їх навченість та підготовку до виконання завдань.

Отримавши військові звання, сержанти університету подякували за високу довіру у відповідальній справі виховання особового складу, запевнили, що ніколи не зрадять своїй клятві та з гідністю будуть нести почесне звання сержанта Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Під час заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Вітаючи молодших командирів з отриманням сержантських звань та прийняттям Кодексу сержанта Збройних Сил заступник начальника університету по роботі з особовим складом полковник В’ячеслав Лук’яненко  зазначив, що командування університету впевнено, що вони стануть лідерами та наставниками для підлеглих, помічниками та опорою для командирів. Це почесна та відповідальна задача, яку спроможний реалізувати лише добре підготовлений, вмотивований та досвідчений військовослужбовець.

А на завершення урочистого університетського заходу святковий настрій «кожедубівцям» подарували виступи оркестру університету та вокальних ансамблів «Форсаж» та «Екіпаж».

Попередній запис

Петро Конашевич Сагайдачний – видатна історична постать

Наступний запис

93: бій за Україну