Новини

СЕРЖАНТСЬКЕ БРАТЕРСТВО

«Сержант – це опора війська» – з дитинства від батька, який пройшов шлях від молодшого сержанта до підполковника, чув  командир відділення третього курсу інженерно-авіаційного факультету молодший сержант Владислав КОНОНЕНКО.

Продовжуючи династію військових та вступивши до університету, наш герой з першого дня служби знайшов підтвердження цім словам. Щоденно наполегливо і відмінно навчаючись, долаючи складнощі і випробування та завжди пам’ятаючи настанови  батька, він прийшов до своєї мрії – біля серця Владислава з’явився погон молодшого сержанта, а  разом з ним і відповідальність. Організувати навчальний процес в групі, розподілити  обов’язки, проконтролювати виконання команд та відповідати за своїх людей перед офіцером – це як тримати оборону на окремій ділянці.

«Часом дуже складно, але я завжди відчуваю підтримку, взаємодопомогу товаришів, так зване сержантське братерство, завдяки якому прийшло розуміння, що тільки разом можна не боятися негараздів, що відчуваючи надійне плече товариша, можна вистояти перед труднощами, особливостями навчального процесу, – розповідає наш герой. – Кожен з нас хоче стати офіцером. Але перший крок стати сержантом надається не кожному. Тому я пишаюся своїм званням і тим, що в університеті є молодші командири, які можуть повести за собою».

Попередній запис

СПРАВЖНІЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – ЦЕ НЕВПИННИЙ РУХ ВПЕРЕД!

Наступний запис

НАДІЙНА ОПОРА ДЛЯ КОМАНДИРА