Новини

Щасливої вам служби, шановні випускники!

Сьогодні, 14 жовтня 2018 року на меморіалі Слави відбулася урочиста церемонія випуску понад 70 молодих офіцерів, які успішно завершили навчання на льотному факультеті Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “магістр”. 7 випускників закінчили університет з дипломом з відзнакою. Кожен третій цьогорічний випускник є представником військових династій та продовжувачем сімейних військових традицій, а семеро з них є представниками льотних династій.

Привітав випускників зі святом командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

«Сучасна система підготовки льотного складу  в стінах Харківського національного університету Повітряних Сил акумулювала досвід, здобутий під час протидії російській агресії, та кращі здобутки світової практики і забезпечує повну готовність випускників університету до льотної експлуатації та бойового застосування бойової авіаційної техніки.

Курсанти льотного факультету  вже три роки успішно проходять стажування в авіаційних частинах та освоюють  бойові літаки.

У цьому році льотну підготовку курсантів 2-5 курсів було організовано на 14 аеродромах на 10 типах літальних апаратів. Випускники льотної спеціалізації   успішно опанували техніку пілотування бойовими літаками та цьогоріч вперше виконували пуски керованих ракет по цілях.

Ґрунтовна льотна підготовка дозволила лейтенанту Дмитру Мітіоглу у червні цього року миттєво зорієнтуватися у позаштатній ситуації та виконати посадку ушкодженого літака на базовому аеродромі.

Ми пишаємося тим, що у цьому році 32 молодих лейтенанти отримали класну кваліфікацію – ІІІ класу, що майже вдвічі перевищує показники минулого року.

Сердечно вітаю батьків і сім’ї випускників з успішним завершенням навчання. Щиро зичу Вам та Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, добра і злагоди, нових досягнень в ім’я України, на благо нашого народу!», – зауважив у своєму виступі командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

Немало щирих і теплих слів про умови навчання та рівень підготовки молодих офіцерів у нашому університеті від самих випускників та їх рідних пролунало на адресу командування та професорсько-викладацького складу.

А на завершення, за давньою традицією, у супроводі символічної пісні у виконанні Заслуженого артиста України Олексія Гавинського «З ім’ям Кожедуба» у небо здійнялися білі голуби та повітряні кульки, які понесли банер із написом «ХНУПС. Випуск-2018».

Після випуску молоді лейтенанти прибудуть у авіаційні частини та своєю військовою службою будуть зміцнювати боєготовність Повітряних Сил, подальший розвиток яких є одним із головних пріоритетів оновлення українського війська.

Наші випускники роблять все для підвищення авторитету, бойової слави Збройних Сил України і є гідними подвигів справжніх Героїв, які пожертвували своїм життям заради захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України!

Попередній запис

Тиждень педагогіки

Наступний запис

Досліджуючи козацьку добу