Новини

Щасливої вам служби, шановні випускники

Сьогодні, 2 грудня 2017 року в університеті відбувся випуск 60 молодих офіцерів, які успішно завершили навчання на льотному факультеті та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “магістр”.

Головною відмінністю цього випуску від попередніх є те, що усі випускники льотних спеціальностей завершили навчання із досвідом керування бойовими літальними апаратами та вперше за багато років здобули кваліфікацію військового льотчика, військового штурмана третього класу. Дванадцять молодих лейтенантів завершили навчання із золотою медаль та диплом із відзнакою, а кожен п’ятий став продовжувачем військової династії.

Привітали випускників зі святом командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, члени військової ради Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, військова делегація США на чолі з командувачем Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майором Девідом Болдуіном, представники органів державної влади, духовенства, керівники ветеранських організацій та інші почесні гості, рідні випускників.

– Випускники-“кожедубівці”, де б вони не проходили службу демонструють лише високу майстерність. Своїм професіоналізмом вони зміцнюють бойовий потенціал наших Повітряних Сил та Збройних Сил України в цілому. Із початком окупації наших територій на Донбасі і в Криму офіцери харківського ґатунку першими стали на захист суверенітету і зараз продовжують боротися із ворогом. Вірю, що чимало цьогорічних випускників доростуть до генеральських погон, стануть прославленими воїнами тощо. Щиро бажаю, усім випускникам службових злетів і перемог в усіх починаннях, – зауважив у своєму виступі командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

Немало щирих і теплих слів про умови навчання та рівень підготовки молодих офіцерів у нашому університеті від самих випускників та їх рідних пролунало на адресу командування та професорсько-викладацького складу. Молоді офіцери та наші гості без перебільшення підкреслили, що значна роль у досягненнях та успіхах університету належить його начальнику генерал-майору Алімпієву Андрію Миколайовичу та його заступнику полковнику Нікіфорову Ігорю Анатолійовичу. Завдяки їхньому талановитому керівництву університет сьогодні є провідним військовим вишем Збройних Сил України, забезпечує підготовку військових фахівців високого класу, здатних ефективно брати участь у сучасних збройних конфліктах. Особистим прикладом вони виховують патріотів України, високоморальних, принципових і відповідальних захисників Батьківщини, які дорожать своїм словом, честю і гідністю!

Спеціально з нагоди військового свята заслужені артисти України Євгенія Костенко та Олексій Гавинський виконали військово-патріотичні пісні. А на завершення імпровізованого концерту, за давньою традицією, у небо здійнялися повітряні кульки та білі голуби.

Попередній запис

Комплекс інструкторсько – методичних занять з основних предметів Базової загальновійськової підготовки

Наступний запис

Чемпіонат ВНЗ Харківської області з армспорту