НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Ще раз про булінг

14 лютого викладачі кафедри психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Cил імені Івана Кожедуба та курсанти 135 начальної групи відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова.

Метою візиту було обговорення теми булінгу, яка серед вихованців даного Центру є особливо актуальною. Курсанти, виступаючи в ролі тренерів, представили свій погляд на саму проблему та шляхи її вирішення.

Через перегляд мультфільмів та соціальних роликів, тренінгові вправи та ігри, обговорення, малювання учасники зустрічі намагалися з’ясувати:

  • що таке булінг?
  • які є види булінгу?
  • хто є учасниками булінгу?
  • як вирішувати конфлікти, щоб вони не набували форми булінгу?

Незважаючи на свій вік (10 – 15 років) вихованці Центру показали, що вони не тільки чули про булінг, а й були його учасниками. Причому, найчастіше в ролі жертви.
Не можна сказати, що зустріч була легкою, але точно результативною. Курсанти змогли знайти підхід до дітей та стимулювати їхню активність. Спільно виконані завдання допомогли майбутнім офіцерам морально-психологічного забезпечення краще зрозуміти дітей та їх проблеми, а дітям відкритися та зробити для себе певні висновки щодо визначення антибулінгової поведінки.

Попередній запис

В УНІВЕРСИТЕТІ ЗАВЕРШИЛАСЬ АТЕСТАЦІЯ КУРСАНТІВ ЧЕТВЕРТИХ КУРСІВ ЗА ПЕРШИМ БАКАЛАВРСЬКИМ РІВНЕМ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Наступний запис

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР З ФІЛОСОФІЇ