Новини

ЩИРО СПІВЧУВАЄМО…

06.04.1954 – 30.11.2019

на 66-му році пішов з життя полковник запасу

працівник Збройних Сил України

ПОЛУЙКО Олександр Миколайович

 

Командування  Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з глибоким сумом сповіщає, що 30 листопада 2019 року на 66 році життя після тяжкої хвороби пішов з життя кандидат військових наук, професор кафедри тактики авіації льотного факультету, працівник Збройних Сил України  ПОЛУЙКО Олександр Миколайович.

Олександр Миколайович продовжував військову династію: закінчив Борисоглібське вище військове авіаційне училище льотчиків у 1975 році, Військово-повітряну академію імені Ю.Гагаріна в 1980 році та ад’юнктуру у 1985 році. З 1985 року проходив службу на посадах викладацького складу Харківського ВВАУЛ, Харківського інституту льотчиків. В 1998 році був звільнений у запас з посади начальника кафедри управління військами у військовому званні «полковник».

Після звільнення продовжив роботу на посаді викладача у Харківському інституті Військово-Повітряних Сил та Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. До останнього часу працював на посаді професора кафедри тактики авіації льотного факультету.

Олександр Миколайович все своє життя присвятив служінню Батьківщині. Світлий, добрий спомин назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, поважав та проходив службу поруч із ним.

Командування та особовий склад університету висловлює співчуття рідним і близьким..

Вічна пам’ять!

Прощання з Олександром Миколайовичем Полуйко відбудеться 03 грудня 2019 року о 10.30-11.30 за адресою: в’їзд Трінклера, 5 у фойє клубу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, І поверх.

Попередній запис

Чемпіонат Збройних Сил України з боксу

Наступний запис

Петро Сагайдачний – геній військової думки