НовиниНовини кафедри психології та педагогікиШкола лідерства

А що мотивує вас?

Пошук відповіді на це питання зібрав курсантів на заняття 16 листопада на кафедрі психології та педагогіки в «Школі лідерства».

Учасники тренінгу подивилися на мотивацію з двох сторін: як мотивувати себе та як мотивувати інших. Усвідомити власні потреби та досягнення допомогло «Колесо життєвого балансу», групові дискусії дали змогу знайти різні варіанти підвищення власної мотивації та мотивації інших.

Як завжди запропоновані тренінгові вправи передбачали виконання завдань особисто, а також роботу в парах та групах. Цікавою виявилася технологія мотивації під назвою «Молоток», за якою курсанти отримали ще й домашнє завдання.

Дуже символічною стала презентація мотиваційного проекту, запропонованого науково-педагогічним складом кафедри, – «Лідери серед нас!», яка відбулась наприкінці тренінгу.

Отже, вмотивовані та задоволені учасники та організатори тренінгу вже домовилися про наступне засідання в «Школі лідерства». Яка наступна тема? Приходьте та дізнайтеся самі!

Попередній запис

Проходження практики курсантами випускних курсів з бойового застосування зенітних підрозділів на посаді командира взводу

Наступний запис

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників льотного факультету університету у ПАТ «Мотор Січ».