Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Сім нот одвічного кохання

12 лютого 2019 року бібліотека університету разом з громадським музеєм «Обереги музичної Харківщини» провели літературно-музичний вечір «Сім нот одвічного кохання».

Вечір проходив за участю учнів ДМШ №13 ім. Миколи Коляди, ДМШ №6 ім. Миколи Лисенка, студентів ХНУМ ім. Івана Котляревського та танцювального колективу нашого університету «Діти з вулиці».

Концертна програма юних музикантів, танцюристів та їх педагогів була складена таким чином, аби представити слухачам, а в цей вечір ними були курсанти факультетів АСУ та НЗПА і РТВ ППО, музичні твори, що увійшли до скарбниці світової культури.

Присутні на вечорі поринули у чарівні звуки романтичних пісень про кохання – мелодійні і ніжні, які подарували гарний настрій і створили у серцях особливу атмосферу свята музики та літератури.

Надзвичайно гармонійний літературно-музичний вечір в залі музею нікого із присутніх не залишив байдужим. Бурхливі оплиски були щирою вдячністю виконавцям.

Бажаємо, щоб у житті кожного завжди сяяла зірка кохання, адже з його появою наше життя набирає сенсу і повноти!

Попередній запис

"СЛІДУЙ ЗА МНОЮ - РОБИ ЯК Я!" - гасло сержанта сучасних Збройних Сил України

Наступний запис

Харківський національний університет Повітряних Сил вперше прийняв участь у Чемпіонаті Збройних Сил України з зимого військового біатлону