Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

СИМФОНІЯ ПОЛЬОТІВ… ВІДЛУННЯ ВІЙНИ У ПОЕЗЇЇ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

Щедрий на таланти Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба… Наприкінці напруженого робочого тижня в затишному, наповненому атмосферою творчості та натхнення залі музею університету «Обереги музичної Харківщини», відбулась творча зустріч з нашою талановитою випускницею, курсанткою факультету АСУ та НЗПА Катериною Сечко. Гарним приводом для зустрічі, яку блискуче організували та провели фахівці бібліотеки вишу, став вихід у світ її першої поетичної збірки «Симфонія польотів».

В основі збірника вірши-роздуми, які за своїм змістом дуже схожі на новели, події описано просто і водночас емоційно. І це зрозуміло, бо за кожним із них відчувається як б’ється серце авторки, справжньої патріотки своєї країни. Головним героєм її поезії є людина, що опинилася у шалених обставинах війни, які згодом стають буденними, і це, більш за все, обурює авторку.

Під час спілкування з читачами Катерина Сечко поділилася своїми захопленнями, спогадами про навчання в університеті та написання свого першого вірша до університетського літературного конкурсу. Думки, почуття, хвилювання поетеси знайшли відгуки у серцях слухачів. Вітаючи від імені командування університету з виходом першої збірки, заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення полковник Вꞌячеслав ЛУК’ЯНЕНКО дав напутнє слово авторці віршів і випускниці цього року та наголосив, що саме покоління молодих патріотів – надія та опора для мирного майбутнього нашої Батьківщини.

Щиро вітаємо Катерину Сечко з цією знаковою подією в її житті та пишаємся, що саме в стінах нашого університету на літературному небосхилі засяяла нова зірочка!

Попередній запис

Вільне місто Маріуполь

Наступний запис

ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО НА ПЕРЕДОВІЙ ПОРЯТУНКУ ЖИТТЯ!