Новини

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися урочисті заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Військовослужбовців, ветеранів та працівників ЗС України у затишній глядацькій залі клубу університету привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-майор Олександр Турінський та у своєму виступі зазначив, що «Соборність – це духовна єдність всіх нас у великій міцній родині українців, і тільки разом ми здобудемо нашу перемогу над ворогом та з честю відстоїмо нашу Незалежність для теперішнього покоління українців та наших нащадків!».

Керівник вишу зробив акцент на символічності збігу двох знаменних історичних дат в житті нашої держави – Дня Соборності та Дня вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту. Саме завдяки героїчному прикладу, стійкості, мужності «кіборгів» та бійців Зведеного загону Повітряних Сил – Нескореного «Зеніту», Донецький аеропорт став символом, який сприяв підйому бойового духу українських воїнів та відродженню нашого війська. У складі Нескореного «Зеніту» мужньо захищали Україну 23 військовослужбовці нашого  університету.

Хвилиною мовчання під час зборів присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули на території Луганської та Донецької областей, відстоюючи незалежність, суверенітет та Соборність України. Кращих воїнів та працівників ЗС України було заохочено почесними відзнаками, пам’ятними та почесними нагрудними знаками, грамотами та подяками від начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗС України, Командувача Повітряних Сил ЗС України та начальника університету.

І справжнім подарунком для всіх присутніх став святковий концерт за участю військового оркестру, художніх колективів університету, 9 Гарнізонного будинку офіцерів та заслуженої артистки України Євгенії Костенко. У вщент заповненій глядацькій залі клубу університету присутні бурхливими оплесками зустріли артистів, які подарували глядачам яскраву концертну програму та святковий настрій. Зі сцени прозвучали українські народні, фольклорні та сучасні авторські пісні, артисти продемонстрували творчу майстерність та створили на сцені справжню атмосферу національного колориту та душевного свята у глядацькій залі.

І вже за доброю традицією військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил Імені Івана Кожедуба та 38 Об’єднаного навчального центру взяли активну участь в урочистому покладанні квітів до Монументів Тарасу Шевченку у м. Харкові та м. Василькові з нагоди 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Традиційна участь наших військовослужбовців на загальноміських та обласних заходах є свідченням справжньої духовної єдності армії з народом. Це природньо і по-справжньому народне свято всіх українців.

Нехай надихають нас приклади героїв України, хай розум, воля і любов до Батьківщини згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної, незалежної, демократичної, європейської України, якою пишатимуться наші нащадки.

Слава захисникам Соборності Україні!

Слава Україні!

Попередній запис

Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба найшвидші в двох дисциплінах з легкої атлетики

Наступний запис

Мистецтво лікує душі наших воїнів