Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

СОБОРНА ВІЛЬНА, НЕПОДІЛЬНА – МОЯ Україна!

Сьогодні, 22 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулись заходи, які розпочались з урочистого зібрання та тематичного інформування. Вітаючи від імені командування особовий склад університету з історичною подією, заступник начальника університету полковник Микола Коваленко наголосив, що об’єднання українських земель завжди було давньою заповітною мрією нашого народу та хоча сьогодення і розділяють різні епохи, але об’єднує однакове прагнення  миру, єдності, соборності та територіальної цілісності держави.

З нагоди відзначення Дня соборності України командування та військовослужбовці університету разом з представниками Харківської обласної державної адміністрації, місцевого самоврядування, духовенства та громадських організацій взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до монумента Великому Кобзарю – Тарасу Шевченку, генію українського народу та символу великої любові до Батьківщини.

Бібліотека вишу разом з кафедрою філософії підготувала тематичний вечір «Величний день єднання», метою якого є сприяння розвитку у військовослужбовців почуття національної гідності, поваги до культурних цінностей та літературної спадщини нашої Батьківщини. Курсанти перегорнули сторінки історії свята Соборності, прослухавши лекцію – презентацію та ознайомившись з експозиціями і бібліографічними оглядами літературних новинок історичного напряму. На закінчення заходу учасники жовто-блакитними прапорами утворили «живий ланцюг», як яскравий прояв єдності, прагнення українського народу до свободи та загадали найголовніше бажання – бажання миру Україні і всім нам!

Попередній запис

ДІЛІТЬСЯ КРОВ’Ю, ДАРУЙТЕ ЖИТТЯ!

Наступний запис

ВІЙСЬКОВІ ХАРКІВСЬКОГО ГАРНІЗОНУ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА 2019 РІК