НовиниНовини Кафедри філософії

Спілкуймося українською, бо ми того варті!

22 лютого 2017 року кафедрою філософії проведено урочистий захід, присвячений святкуванню Міжнародного дня рідної мови та спрямований на вшанування та популяризацію української мови.

Викладачі української мови разом із курсантами першого курсу підготували презентації, присвячені різноманітним аспектам нашої рідної мови. До присутніх звернулися з проникливими словами щодо значення, ролі української мови в оборонній стратегії нашого народу учасники АТО. Із палкими промовами та авторськими віршами виступили курсанти Юрій Тарасевич, Яна Морочинська, Владислав Гелуненко, Андрій Харитонов та студентка Руслана Йощенко. Особливий інтерес викликала вистава «Проблеми української мови» у виконанні доцента кафедри філософії Т.О. Чернишової та курсантів В. Гелуненка та І. Слободянюка. Після завершення урочистої частини заходу всім присутнім було запропоновано взяти участь у вікторині на краще знання української мови.

Організатори та учасники заходу намагалися створити атмосферу любові та поваги до рідного слова, яке є «правдою, добром і красою народу нашого».

Попередній запис

Успішне проведення тестування складової частини системи навігаційного забезпечення Повітряних Сил

Наступний запис

Завершення роботи екзаменаційної комісії на факультеті