НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Спілкування у стилі «peer-to-peer».

Команда-учасниця міжнародного проекту P2P «InChoice» продовжує його реалізацію і 26 листопада відвідала вихованців ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради. Про що говорили? Звісно, про критичне мислення: його сутність, важливість, значущість в усіх сферах життя.

Захід відбувся у формі тренінгу. Ігрова форма дозволила в невимушеній обстановці обговорювати серйозні питання. Розпочався тренінг невеличким тестом на загальний рівень освіченості, метою якого було продемонструвати, що знання – сила! І хоча не кожному вдалося правильно відповісти на всі 15 запитань, ліцеїсти показали високий рівень знань.
Далі завдання було складнішим – проаналізувати повідомлення та спробувати визначити, що правда, а що – ні. Тут допомогли правила фактчекінгу.

А потім ліцеїсти виступили в ролі авторів інтерактивної історії. Слід зізнатися, що вони вправно впоралися із таким непростим завданням, моделюючи варіанти розвитку подій запропонованої ситуації. Приємно, що ситуацію вирішували, використовуючи висновки попереднього спілкування із командою «InChoice».

До речі, гра відбувалася на власному програмному продукті: і пограли, і протестували.
Чи вийшло спілкування у стилі «peer-to-peer» – «рівному рівний»? Ми впевнені, що так! Доказом того є активна участь ліцеїстів у тренінгу та їх відгуки у соціальних мережах. Для команди «InChoice» зворотний зв’язок ще раз довів, що обраний шлях реалізації проекту Р2Р вірний.

Попередній запис

ПРИКЛАД ДЛЯ НАСТУПНИКІВ

Наступний запис

Голодомор - біль душі і пам'ять серця