Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

СПІВАЙМО ХОРОБРИМ ОСАННУ!

З 2 по 4 грудня 2020 року у читальних залах бібліотеки університету проходить цикл заходів «Співаймо хоробрим осанну!» приурочених до Дня Збройних Сил України.

Співробітники бібліотеки провели вечора-присвяти «Вірні сини України» та «Я захищаю свій народ» на яких демонструвалися відео-презентації, що висвітлювали славетні сторінки історії українського війська. На вечорах йшла розмова про бойові традиції нашої армії, про українських воїнів-миротворців, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах та своєю доблесною службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата. Також були проведені бібліографічні огляди книжкової виставки «Історія українського війська у слові писемному».

Нинішнє покоління віддає шану героям, завдяки яким сьогодні майорить синьо–жовтий прапор свободи в Україні! Солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків захищаючи територію нашої неньки. Українська армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Держави.

Попередній запис

«НАРОД, ЩО НЕ ЗНАЄ СВОЄЇ ІСТОРІЇ, Є НАРОД СЛІПЦІВ» Олександр Довженко

Наступний запис

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – ЦЕ СИЛА ТА ГОРДІСТЬ