Новини

Спогади, обпалені війною…

Слов’янськ…Карачун – гора…Краматорськ…

На два дні, трагічні і разом з тим героїчні, події 5-тирічної давнини знов стали перед очима. У буремному 2014-му, майже три місяці,  українські воїни в оточенні бойовиків утримували тут свої позиції.

4-5 липня на схилах гори, представники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба прийняли участь у фестивалі під назвою «Донеччина зустрічає своїх захисників». На форум зібралися кількасот людей – військові, волонтери, активісти. Програма фестивалю була дуже насиченою та інформативною: майстер-класи по виробленню сувенірної продукції, волонтерський ярмарок, виставка військової техніки, фотоекспозиція до 100 – річчя боротьби України за незалежність, у кінозалі просто неба демонстрували українські стрічки на військову тематику та відбулась зустріч з ветеранами, які зупинили російську навалу в 2014 – му році, а зараз воюють на передовій та захищають нашу країну.

В рамках урочистого мітингу, військовослужбовці університету вшанували  загиблих воїнів та поклали квіти до пам’ятного знаку «Загиблим на Сході України цивільним та військовим».

На протязі фестивалю, військовослужбовці отримали безцінну можливість зануриться в трагічні події травня – липня 2014 року. Було помітно, що їх дуже хвилює побачене. Отримані враження залишаться з ними назавжди та сформують тверде розуміння цінності життя кожного українського воїна та своєї ролі у круговороті історії. А найголовніше те, що свої емоції та відчуття від побаченого, курсанти привезли до нашого університету та охоче діляться ними з друзями і співслужбовцями. Так продовжується ланцюжок спадкоємності героїчної історії та сьогодення нашої армії.

І виростають покоління
Котрі не чули тишини
О найстрашніше з літочислень –
Війна війною до війни!..

Попередній запис

Я вірю в народ України!

Наступний запис

Військова присяга – клятва на вірність Українському народові!