НовиниНовини Льотного факультету

Спортивне свято в табірному зборі

11 серпня в таборі ПВПП м.Чугуїв відбулося спортивне свято, присвячене 100 річчю походу об’єднаних армій УНР і ЗУНР на Київ та Одесу – найуспішнішій наступальній операції українських збройних сил періоду української революції .

Курсанти набору 2019 року, які проходять навчання за програмою первинної військово-професійної підготовки, показували свої вміння та змагалися за першість в таких видах, як волейбол, біг (100м, 3000 м.) та підтягування.

Найкращих успіхів досягли та показали найкращі результати солдат Райко А.А. з підтягування, солдат Петраков Д.М. з бігу на 100м. та солдат Побережний А.Л. з бігу на 3000м.)

Беззаперечну перемогу у змаганнях з волейболу здобула команда льотного факультету та як наслідок зайняла перше загальнокомандне місце.

Не обійшлося на спортивному святі і без нагород, учасники отримали грамоти за зайняті відповідні місця у кожному виді змагань, а команда переможець льотного факультету – солодкий приз, ящик цукерок! Особливою нагородою – квітами командування табірного збору відзначили жінок військовослужбовців, які брали участь у змаганнях на рівні з чоловіками.

Створена атмосфера суперництва, вболівання та підтримки команд подарувала особовому складу хвилю радості та позитивних емоцій.

Дякуємо учасникам та бажаємо нових перемог!

 

 

Попередній запис

ШИФРІН Яків Соломонович (23.04.1920 – 06.08.2019)

Наступний запис

XXXIV міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення»