Новини

СПРАВЖНІЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – ЦЕ НЕВПИННИЙ РУХ ВПЕРЕД!

Численні нагороди на мундирі та безліч заохочень за сумлінну і бездоганну службу, а в пам’яті – цікаві й водночас трагічні епізоди з східних рубежів нашої країни, цінний досвід з навчань та спогади про спілкування з колегами із країн-партнерів НАТО. У військовій біографії головного старшини Військового коледжу сержантського складу старшого прапорщика Олександра ДІДЕНКА – участь у бойових діях на Сході нашої країни, навчання у Чеській та Литовській військових академіях, участь у курсах лідерства Інтер-Європейської академії ВПС США та в багатьох інших міжнародних заходах.

Пройшовши шлях від солдата роти до головного старшини коледжу,  Олександр став учасником складного шляху трансформації сержантського корпусу від пострадянської моделі до моделі провідних армій світу, де сержант відіграє що не найважливішу складову у формуванні бойової одиниці та військового братерства, є помічником командира та наставником для підлеглих.

За словами Олександра, сержант – це перш за все патріот своєї країни, харизматична й справедлива особистість з твердим характером і ясним баченням цілі та з постійним прагненням до самовдосконалення.

На питання  чому він не перейшов до офіцерського корпусу, маючи відповідну освіту та досвід, головний старшина твердо відповідає: «Сенс мого життя у передачі досвіду та вихованні нового покоління майбутніх молодших командирів із сучасними знаннями та поглядами. Переповнює відчуття гордості, коли колишній школяр, закінчивши навчання у коледжі, вибуває до військової частини мужнім та вмотивованим військовим, а ще більше, коли до педагогічного колективу надходять позитивні відгуки про наших випускників. Часто при вступі до коледжу найбільш активні представники молодого поповнення мене запитують, що потрібно зробити, щоб стати сержантом-лідером, я завжди з задоволенням відповідаю, що лідерству не можна навчитися, це можна виховати й прийти до цього через досвід. ХОЧЕТЕ БУТИ ЛІДЕРОМ – ЗАПАСІТЬСЯ ТЕРПІННЯМ, ДОДАЙТЕ ДИСЦИПЛІНИ – І ВПЕРЕД! »

Попередній запис

ЗА ПЛЕЧИМА - НАША БАТЬКІВЩИНА!

Наступний запис

СЕРЖАНТСЬКЕ БРАТЕРСТВО