НовиниНовини Кафедри філософії

Стартувала всеукраїнська історична олімпіада

На кафедрі філософії університету відбувся І етап Всеукраїнської історичної олімпіади серед курсантів університету. В історичній олімпіаді взяли участь близько тридцяти курсантів університету – шанувальників і головне – знавців історії України.

Організаторами проведення І етапу даної олімпіади є доцент кафедри кандидат історичних наук Олена Павліченко та викладач кафедри кандидат історичних наук Антоніна Скиданова, які підготували учасників та переможців олімпіади. Серед курсантів університету перше місце посів курсант льотного факультету Лахоткін Л.П., який набрав найбільшу кількість балів, а курсант льотного факультету Носик Ю.Є. посіла ІІ місце. Почесне ІІІ місце за кількістю балів розділили між собою: курсанти льотного факультету Окулов С.Д., і Мазур Д.О. та курсант факультету протиповітряної оборони сухопутних військ Трубило О.В.

Організатори конкурсу впевнені в тому, що наш університет буде гідно представлений у наступному ІІ турі олімпіади знавцями історії української держави та шанувальниками світової культури.

Бажаємо курсантам-переможцям олімпіади подальших успіхів та здобуття нових висот!

Попередній запис

Святковий прийом відмінників навчання

Наступний запис

День Святого Валентина