НовиниНовини ЗРВ

Стажування курсантів факультету ЗРВ на підприємстві оборонної промисловості

Курсанти випускного курсу факультету зенітних ракетних військ протягом тижня пройшли стажування на одному з підприємств оборонної промисловості, яке розташоване поблизу столиці нашої держави. Швидко оволодіти функціональними обов’язками посад призначення на підприємстві дозволила наполеглива підготовка курсантів в стінах університету.

Під час стажування курсанти виконали ряд технологічних операцій: викатку та закатку виробу у транспортний контейнер, розборку та зборку виробу, демонтаж та монтаж апаратури моноблоку виробу, здійснили приготування герметиків, лаків та фарб визначеної рецептури та нанесення їх на різні види поверхонь; прийняли участь у випробуваннях апаратури на вібростенді.

Керівництво підприємства відмітило високий рівень підготовки особового складу, живий інтерес до виконання поставлених завдань, велику жагу до отримання нових знань, чітку організованість, трудову та виконавчу дисципліну стажерів. Це стало запорукою якісного виконання програми стажування курсантами та формування нових напрямків планування подальшої співпраці підприємства та нашого університету.

Отриманий на підприємстві досвід випускниками факультету ЗРВ послужить запорукою якісного опанування ними майбутніх посад, пов’язаних з експлуатацією сучасного озброєння.

Попередній запис

День Захисника України – свято козацтва та тисячолітніх християнських традицій

Наступний запис

Тактико - спеціальні заняття – крок до професійного вишколу