НовиниНовини ЗРВ

Стажування курсантів факультету ЗРВ в умовах наближених до бойових

Нещодавно зведений підрозділ курсантів старших курсів факультету зенітних ракетних військ прибув з командно – штабних навчань з однієї з зенітних ракетних бригад Повітряних Сил Збройних Сил України. Курсанти виконували завдання в складі бойових обслуг зенітного ракетного підрозділу, де застосовували набуті в університеті знання, практичні навички та уміння.

Зміна позиції підрозділу, маскування на новій позиції, обладнання базового табору, інженерне обладнання позиції, відбиття нападу ДРГ, складання нормативів з медичної підготовки, організація патрульної служби – далеко не повний перелік практичних задач до яких залучались курсанти.    За висновками керівників стажування та керівництва частини курсанти на відмінно виконали програму стажування.

Майбутні офіцери під час стажування істотно збагатили свій досвід, який забезпечує надійний захист українській державі у найближчі часи. Високий рівень виконання поставлених завдань великий крок до опанування почесної професії ­ захисника Вітчизни.

 

Попередній запис

Легкоатлетичний крос присвячений Дню працівника освіти та закриттю літнього спортивного сезону

Наступний запис

Відповідальний етап – початок занять за програмою підготовки офіцера запасу!