НовиниНовини бібліотеки університету

СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАЙКРАЩИХ, ДЛЯ ТИХ, ХТО ОБРАВ НЕПРОСТИЙ ШЛЯХ – ЗАХИСТУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

– наголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, вручаючи сертифікати на призначення стипендій на 2020-2021 навчальний рік 54 – м курсантам та слухачам провідних військових вишів України. Серед нагороджених – одинадцять обдарованих вихованців Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Сьогоднішні стипендіати – спадкоємці тих, хто боронив кордони і безпеку своєї землі впродовж століть. І дуже знаменно, що визнання їх перемог та успіхів у навчанні й науковій діяльності, як продовження славетних військових традицій, відбулося саме у сузір’я свят, які символізують звитягу та непереможний бойовий дух наших легендарних предків.

В урочистих заходах з нагоди Дня Захисника України, які відбулись перед будівлею Парламенту на площі Конституції у Києві, взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк, Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, народні депутати України, глави відомств та представники військових навчальних закладів.

Начальник університету генерал-майор Олександр Турінський, вітаючи переможців, зазначив, що головна мета навчально-освітнього процесу – це розкриття та реалізація потенціалу курсантів, що саме активна та освічена молодь стає позитивним рушієм змін в суспільстві та творить майбутнє України.

Ось наші переможці:

 • солдат Геннадій БЄРЛОВ, курсант третього курсу інженерно-авіаційного факультету;
 • сержант Дмитро ВАКУЛЕНКО, командир навчальної групи четвертого курсу льотного факультету;
 • старший солдат Лев ВЕНЗІК, курсант четвертого курсу факультету зенітних ракетних військ;
 • солдат Анастасія ГЛОБА, курсант четвертого курсу інженерно-авіаційного факультету;
 • старший солдат Микола КОДАЦЬКИЙ, курсант п’ятого курсу факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації;
 • старший солдат Софія МАСЛІЙОВА, курсант п’ятого курсу факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації;
 • сержант Ігор ОВЧАРОВ, курсант четвертого курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ;
 • солдат Дмитро ПЛЕВАЦ, курсант четвертого курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ;
 • солдат Вікторія ПРОЦЕНКО, курсант четвертого курсу льотного факультету;
 • сержант Артем СИГУН, командир навчальної групи третього курсу інженерно-авіаційного факультету;
 • старший сержант Павло ЧУБАР, командир навчальної групи п’ятого курсу льотного факультету.

Шановні стипендіати, пам’ятайте, будь-які перешкоди долаються силою знань! Використовуйте кожну можливість та рухайтесь вперед!

Ми пишаємося вами!

Попередній запис

В УНІВЕРСИТЕТІ РОЗПОЧАЛАСЯ ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ ЛЬОТНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Наступний запис

Високу мовну спроможність підтверджено!