Новини

Street Dance – 2017

16 червня на майданчику спортивного комплексу  університету вперше в нашому виші відбулася грандіозна подія – чемпіонат з вуличних танців «Street Dance-2017».

Фіналу чемпіонату передував напружений відбірковий тур, в якому взяли участь більш ніж 60 курсантів з усіх факультетів та військового коледжу сержантського складу. Проте до фінальних танцювальних батлів пройшли лише 15 кращих виконавців сучасного молодіжного танцювального мистецтва.

Обмін позитивними емоціями, енергетикою та дійсно святковим настроєм між фіналістами та глядачами відчувався з самого початку турніру.

Яскраві плакати, дріб барабанів, скандування речівок – все це бачили і чули учасники конкурсу від своїх вболівальників, все це налаштовувало їх на перемогу.

– В мене маса позитивних емоцій, – каже призер конкурсу Віталія Трухлінська. – Спочатку було багато переживань, і я, навіть, відчувала скованість під час сольного виступу. Але підтримка моїх друзів на трибунах та атмосфера, яка панувала на конкурсі, допомогли перебороти свій страх  та дійти до фіналу.

Всі учасники змагань продемонстрували шалений артистизм, вміння імпровізувати та донесли до глядачів свої почуття, заряд енергії та намагання стати кращим.

У фінальному танцювальному батлі 3 місце посів екстравагантний Андрій Щетінкін (The Core), 2 місце – чарівна Віталія Трухлінська (Ativ). А завдяки неперевершеній танцювальній імпровізації переможцем став Ростислав Тонік (Rаstaman).

– Це яскрава подія в культурному житті університету, – каже голова журі, професійний хореограф-постановник Олена Шкрум. – До самого кінця змагання не було явних фаворитів, і переможний кубок фіналісти виборювали тільки за рахунок лідерських якостей.

Чемпіонат запалив великий інтерес до самоствердження та активного відпочинку серед глядачів. Після його завершення майже всі учасники змагань та багато курсантів-глядачів  виявили бажання танцювати у гуртках університету та прийняти участь у другому чемпіонаті з вуличних танців.

Отже, до зустрічі на наступному турнірі «Street Dance»!

Попередній запис

Вітаємо з успішним виконанням перших самостійних польотів на бойових літаках Су-25

Наступний запис

Математика - королева всіх наук