Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Сучасні бібліотеки – відкритий інформаційний простір

17 жовтня 2019 року у читальному залі бібліотеки нашого університету відбулося засідання круглого столу «Сучасні бібліотеки – відкритий інформаційний простір» за участю офіцерів та працівників бібліотек Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Учасники круглого столу обговорили питання використання у соціокультурній діяльності університетських бібліотек віртуальної інформаційної продукції, обмінялися своїми здобутками і поділилися практичним досвідом та ідеями щодо інтеграції бібліотек у віртуальному просторі.

Розпочала засідання круглого столу завідувач бібліотеки університету Тетяна Ярош, яка привітала учасників заходу та акцентувала увагу присутніх на тому, що роль і місце сучасної бібліотеки у глобальній системі загальноцивілізаційного розвитку обумовлені її здатністю бути інформаційним центром.

Під час засідання були розглянуті такі питання:

  • університетська бібліотека як соціально-культурний центр;
  • електронний підручник як інноваційна технологія сучасної освітньої реальності;
  • роль бібліотеки в патріотичному вихованні курсантів.

В ході роботи круглого столу гості також відвідали клуб університету де ознайомилися з експозицією громадського музею «Обереги музичної Харківщини».

Без сумніву, учасники круглого столу отримали багато корисної інформації та потужний заряд мотивації для подальшої роботи.

Попередній запис

Патріотизм і військове покликання формуються з дитинства

Наступний запис

Від школярів до майбутніх професіоналів військової справи