Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини кафедри бойового застосування та експлуатації АСУНовини кафедри іноземних мов

Survival Game

20 грудня 2017 року у читальному залі бібліотеки університету з курсантами факультету АСУ та НЗПА було проведено тактичну гру «Survival Game».

Розпочала захід англійською мовою завідувач бібліотеки університету Тетяна Ярош, яка акцентувала увагу присутніх на тому, що визначення курсу України на інтеграцію з Європейським Союзом, поглиблення міжнародного військового співробітництва і загалом реформування Збройних Сил України у напрямку наближення до стандартів Альянсу, потребує висококваліфікованих спеціалістів військового профілю, які на належному рівні володіють англійською мовою.

Тактичну гру «Survival Game» проводив старший викладач кафедри «Бойового застосування та експлуатації автоматизованих систем управління» кандидат технічних наук, підполковник Володимир Ларін. Він підкреслив, що володіння англійською мовою – це складова професійної компетенції сучасного військового фахівця. Тому курсанти отримували завдання, обговорювали можливі варіанти своїх дій та відповідали на запитання англійською мовою.

Метою тактичної гри було донесення знань й набуття практичних навичок, які стануть у нагоді не тільки під час надзвичайних ситуацій, а й у повсякденному житті. Завдяки таким вправам на виживання курсанти дізналися, як приймати правильні рішення і діяти швидко в екстремальних умовах.

Компетентне журі у складі представників кафедри іноземних мов та кафедри «Бойового застосування та експлуатації автоматизованих систем управління» визначило команду переможців. Винагородою став солодкий презент.

Бажаємо нашим курсантам успіхів та натхнення у здобуванні потрібних знань та навичок!

Попередній запис

Навчати тому, що необхідно в бою

Наступний запис

В університеті відбулася льотно-методична конференція