НовиниНовини Кафедри філософії

«Свою Україну любіть!»: конкурс патріотичної творчості

18 липня 2019 року у приміщенні музею «Обереги музичної Харківщини» було проведено конкурс патріотичної поезії серед талановитих курсантів нашого університету. Захід підготовлено філологічним товариством кафедри філософії в рамках оголошеного Центром морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України конкурсу патріотичої поезії та прози.

Наші вихованці декламували власні вірші та пісні, які представлятимуть на розгляд авторитетного журі конкурсу. Серед авторів курсанти льотного факультету Ілля Любчик та Павло Маринкевич, курсант факультету зенітних ракетних військ Кирило Завгородній, слухач заочного факультету старший солдат Дмитро Діхтяренко. На заході тепло вітали також і запрошену гостю – волонтерку, просвітянку, активну громадську діячку Харкова Олену Пилипенко, авторку чудових ліричних творів.

Подібна акція дає можливість почути голоси тих, хто знає про патріотизм більше за всіх у нашій країні, а також стимулює до нових творчих пошуків військовослужбовців і тих, хто всією душею з ними.

Попередній запис

Повітряна навігація та бойове управління авіацією

Наступний запис

Через екологічну культуру – до гармонії життя