НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мови

Святкування Дня народження Івана Микитовича Кожедуба на кафедрі авіаційної англійської мови

Минулий тиждень був особливим для нашого університету. 8 червня відзначалося 98-річчя від дня народження Івана Микитовича Кожедуба, славетного льотчика, справжнього професіонала, героя, на рахунку якого було 62 збитих ворожих літака під час Другої Світової війни і ні одного випадку, коли б збили його власний літак. Після війни Іван Микитович опанував ще декілька типів реактивних винищувачів, отримав звання Маршала, активно займався викладацькою діяльністю. Саме його ім’ям був названий наш університет.

Захід англійською мовою, присвячений цій даті, пройшов на молодій кафедрі авіаційної англійської мови. Захід проводила старший викладач кафедри Брацлавська Алла Юріївна. На початку вона розповіла про життєвий шлях та досягнення Кожедуба, ознайомила курсантів з літальними апаратами, на яких Іван Микитович літав під час війни та у післявоєнні часи, прикладами ведення повітряного бою. Крім льотного шляху Кожедуба, курсанти мали змогу побачити також особистість цієї людини, його характер, життя поза професійною діяльністю.

Наприкінці, курсанти отримали призи за перемоги у вікторинах, намалювали газету, де відзначили важливі факти з життя та досягнення Кожедуба та мали можливість взяти її з собою на пам’ять. Під час ознайомлення з подвигами та особистістю Кожедуба, курсанти отримали додаткові знання з англійської мови, позитивні емоції та натхнення продовжувати навчання та реалізувати свою льотну мрію.

Попередній запис

Івану Микитовичу Кожедубу – 98 років

Наступний запис

Військовослужбовці університету здали кров для поранених