Новини

Святкування Масляної

«Ось і Масляна прийшла, зустріч друзям принесла, щастя, радості й добра і весняного тепла» – з цих слів на спортивному майданчику університету 18 лютого, в «Прощену неділю» розпочалося театралізовано-спортивне свято Масляної, з млинцями, співами, танцями та розвагами.

Учасниками дійства стали офіцери, курсанти та студенти Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національного університету цивільного захисту України, Національної академії Національної гвардії України, Національного університету внутрішніх справ, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «ХПІ» та Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Команди вишів помірялися силою в перетягуванні канату, поштовху гир 32 кг, бою подушками, метанні медболу. Особливу увагу глядачів та гостей свята привернула лижна розважальна естафета, де учасникам окрім міцних м’язів  треба було мати кмітливість та вправність.

Майже півтори тисячі курсантів та гостей свята привітали творчі колективи університету – вокальний ансамбль «Форсаж», танцювальний колектив «Авіатор Стайл» та вокальний ансамбль «Екіпаж». Бурхливими оплесками на святі Масляної глядачі зустрічали виступ Заслуженого артиста України, соліста оркестру університету Олексія Гавінського.

Наприкінці свята команди отримали грамоти переможців, пам’ятні дипломи та солодощі, а всі присутні змогли насолодитися смаком ароматних млинців з медом та яблуками.

Разом з опудалом  Масляної були спалені листи з написаними негативними звичками та рисами характеру, від яких наші військові вирішили позбутися.

Завершилося свято весняною піснею та феєрверком.

Дуже важливо, що військові нашого університету не тільки стають учасниками народного дійства, але й продовжують кращі традиції культури українського народу, його обрядів та звичок.

Попередній запис

Moments of Love

Наступний запис

ІІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії